9391-A4S96CB30DA
9391-A4S96CB30DA
ПроизводительOUPIIN
Партномер производителя9391-A4S96CB30DA
ОписаниеConnectors OUPIIN 9391-A4S96CB30DA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | OUPIIN |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | - |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Four rows |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Number of Holes | 96P |
| Insulation Height | 11.94mm |
| Mounting Type | Bend insert |
