CD4148WTP
CD4148WTP
ПроизводительLIZ Elec
Партномер производителяCD4148WTP
ОписаниеDiodes LIZ Elec CD4148WTP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | LIZ Elec |
| Вес | 0.029 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
