TLC-FSMD003
TLC-FSMD003
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTLC-FSMD003
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TLC-FSMD003
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 1 |
| Power Dissipation | 500mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 200ms |
| Trip Current | 90mA |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | 30mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6Ω |
