SSP1852
SSP1852
ПроизводительShanghai Siproin Microelectronics
Партномер производителяSSP1852
ОписаниеData Acquisition Siproin SSP1852
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | Shanghai Siproin Microelectronics |
| Вес | 1.032 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| -3db Bandwidth | 14kHz |
| Tolerance | 0.1% |
| Operating Voltage | 5V |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 500:1 |
| Operating Current | 6.5mA |
| Clock Frequency | 10MHz |
| Voltage - Supply | 4.75V~5.25V |
| Current - Supply | 6.5mA |
| Voltage Reference Value | 2.4V |
| Voltage Reference Drift | 30ppm/℃ |
