SMD1206-010/60
SMD1206-010/60
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителяSMD1206-010/60
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE SMD1206-010/60
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Power Dissipation | 400mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 1s |
| Trip Current | 250mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1.6Ω |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 100mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 15Ω |
