SMD1206-050/16
SMD1206-050/16
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителяSMD1206-050/16
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE SMD1206-050/16
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 100ms |
| Trip Current | 1A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 150mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 500mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 750mΩ |
