SMD1812-014
SMD1812-014
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителяSMD1812-014
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE SMD1812-014
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 150ms |
| Trip Current | 340mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 650mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 140mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6Ω |
