SMD1812-110
SMD1812-110
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителяSMD1812-110
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE SMD1812-110
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 300ms |
| Trip Current | 2.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 50mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 8V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 250mΩ |
