10D560K
10D560K
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителя10D560K
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE 10D560K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1.14 |
| Capacitance | 1.8nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 50V~62V |
| Allowable Voltage (DC) | 45V |
| Maximum Energy | 12.9J |
| Clamping Voltage | 110V |
| Rated Wattage | 50mW |
| Peak Current | 500A |
| Typical Capatitance | 1.8nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 35V |
| Energy | 12.9J |
| Maximum DC Volts | 45V |
| Maximum AC Volts | 35V |
