10D680K
10D680K
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителя10D680K
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE 10D680K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1.18 |
| Capacitance | 1.5nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 61V~75V |
| Allowable Voltage (DC) | 56V |
| Maximum Energy | 15.4J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Rated Wattage | 50mW |
| Peak Current | 500A |
| Typical Capatitance | 1.5nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 40V |
| Energy | 15.4J |
| Maximum DC Volts | 56V |
| Maximum AC Volts | 40V |
