10D681K
10D681K
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителя10D681K
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE 10D681K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1.68 |
| Capacitance | 150pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 612V~748V |
| Allowable Voltage (DC) | 560V |
| Maximum Energy | 104J |
| Clamping Voltage | 1.12kV |
| Rated Wattage | 400mW |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 150pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 420V |
| Energy | 104J |
| Maximum DC Volts | 560V |
| Maximum AC Volts | 420V |
