14D820K
14D820K
ПроизводительSEMIWARE
Партномер производителя14D820K
ОписаниеCircuit Protection SEMIWARE 14D820K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | SEMIWARE |
| Вес | 1.36 |
| Capacitance | 2.4nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 74V~90V |
| Allowable Voltage (DC) | 65V |
| Maximum Energy | 29.4J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Rated Wattage | 600mW |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 2.4nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 50V |
| Energy | 29.4J |
| Maximum DC Volts | 65V |
| Maximum AC Volts | 50V |
