VS14-0123ZWZ03-6
VS14-0123ZWZ03-6
ПроизводительLegion
Партномер производителяVS14-0123ZWZ03-6
ОписаниеSwitches Legion VS14-0123ZWZ03-6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ползунковые переключатели |
| Производитель | Legion |
| Вес | 3.25 |
| Operating Temperature | - |
| Mounting Style | - |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | - |
| Switch Width | 10.5mm |
| Pin Style | - |
| Circuit | - |
| Switch Height | 8.5mm |
| Mechanical Life | - |
| Switch Length | 20.8mm |
| Actuator Style | - |
| Actuator Color | - |
| Current Rating (AC) | 3A |
| Current Rating (DC) | - |
