MCM2012B161GBE
MCM2012B161GBE
ПроизводительINPAQ
Партномер производителяMCM2012B161GBE
ОписаниеFilters INPAQ MCM2012B161GBE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | INPAQ |
| Вес | 0.022 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating (DC) | 10V |
| Impedance @ Frequency | 160Ω@100MHz |
| Withstanding Voltage | 25V |
| DC Resistance (DCR) | 500mΩ |
| Voltage withstand | 25V |
| DC Resistance(DCR) | 500mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | 200MΩ |
