LTD-1608-DFXJS-A1
LTD-1608-DFXJS-A1
ПроизводительMAGLAYERS
Партномер производителяLTD-1608-DFXJS-A1
ОписаниеRF and Wireless MAGLAYERS LTD-1608-DFXJS-A1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | MAGLAYERS |
| Вес | 0.012 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| High band range | 1.71GHz~2.7GHz |
| High band insertion loss (Max) | 0.8dB |
| Low band range | 698MHz~960MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 20dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 25dB |
| Low band return loss (Min) | 10dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.9dB |
| High band return loss (Min) | 10dB |
