LTD-1608-KLXJN-A1
LTD-1608-KLXJN-A1
ПроизводительMAGLAYERS
Партномер производителяLTD-1608-KLXJN-A1
ОписаниеRF and Wireless MAGLAYERS LTD-1608-KLXJN-A1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | MAGLAYERS |
| Вес | 0.014 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| High band range | 4900MHz~5950MHz |
| High band insertion loss (Max) | 0.78dB |
| Low band range | 2400MHz~2500MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 15dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 30dB |
| Low band return loss (Min) | 10dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.6dB |
