LTD-2012-DHXKM-A2
LTD-2012-DHXKM-A2
ПроизводительMAGLAYERS
Партномер производителяLTD-2012-DHXKM-A2
ОписаниеRF and Wireless MAGLAYERS LTD-2012-DHXKM-A2
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | MAGLAYERS |
| Вес | 0.02 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| High band range | 1710MHz~2700MHz |
| High band insertion loss (Max) | 0.5dB |
| Low band range | 617MHz~960MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 25dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 30dB |
| Low band return loss (Min) | 10dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.5dB |
