DP1608-A2455BLT/LF
DP1608-A2455BLT/LF
ПроизводительACX
Партномер производителяDP1608-A2455BLT/LF
ОписаниеRF and Wireless ACX DP1608-A2455BLT/LF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | ACX |
| Вес | 0.063 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| High band range | 4900MHz~5950MHz |
| High band insertion loss (Max) | 2dB |
| Low band range | 2400MHz~2500MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 25dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 25dB |
| Low band return loss (Min) | 10dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.68dB |
