DP1608-V1524CAA0T/LF
DP1608-V1524CAA0T/LF
ПроизводительACX
Партномер производителяDP1608-V1524CAA0T/LF
ОписаниеRF and Wireless ACX DP1608-V1524CAA0T/LF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | ACX |
| Вес | 0.021 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| High band range | 2400MHz~2500MHz;4900MHz~6000MHz |
| High band insertion loss (Max) | 0.7dB |
| Low band range | 1550MHz~1580MHz;1594MHz~1610MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 20dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 12dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.7dB |
