BD2012-20L0820-V2T/LF
BD2012-20L0820-V2T/LF
ПроизводительACX
Партномер производителяBD2012-20L0820-V2T/LF
ОписаниеRF and Wireless ACX BD2012-20L0820-V2T/LF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Балун |
| Производитель | ACX |
| Вес | 0.017 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency range | 1.738GHz~1.92GHz |
| Insertion loss | 2dB |
| Amplitude Balance (Max) | 2dB |
| Impedance Ratio-Unbalanced/Balanced | 50Ω:200Ω |
| Insertion Loss (Max) | 1.1dB;1.6dB |
| Phase Balance | 180°@±10°;180°@±15° |
| Phase Difference | 180°@±10° |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50Ω:200Ω |
