RSFD1702N
RSFD1702N
ПроизводительROFS
Партномер производителяRSFD1702N
ОписаниеRF and Wireless ROFS RSFD1702N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | ROFS |
| Вес | 0.3 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| High band range | 1805MHz~1880MHz |
| High band insertion loss (Max) | 3.5dB |
| Low band range | 1710MHz~1785MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 48dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 30dB |
| Low band insertion loss (Max) | 3dB |
