RSFD2503C
RSFD2503C
ПроизводительROFS
Партномер производителяRSFD2503C
ОписаниеRF and Wireless ROFS RSFD2503C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Дуплексеры |
| Производитель | ROFS |
| Вес | 0.038 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| High band range | 2620MHz~2690MHz |
| High band insertion loss (Max) | 2.5dB |
| Low band range | 2500MHz~2570MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 33dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 23dB |
| Low band insertion loss (Max) | 2.7dB |
