JKS8-3R470-L
JKS8-3R470-L
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителяJKS8-3R470-L
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI JKS8-3R470-L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Газоразрядные трубки (GDT) |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 2.15 |
| Tolerance | ±20% |
| Capacitance | 1.5pF |
| Operating Temperature Range | -40℃~+90℃ |
| DC Spark-over Voltage | 470V |
| Nominal Impulse Discharge Current | 10kA |
| Maximum Capacitance @ 1MHz | 1.5pF |
| Number of Poles | 3 |
| Diameter (φD) | 8mm |
| Impulse Discharge Current | 10kA |
| Voltage - DC Spark Over (Nom) | 470V;950V |
