JKSMD5-2R070
JKSMD5-2R070
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителяJKSMD5-2R070
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI JKSMD5-2R070
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Газоразрядные трубки (GDT) |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 0.9 |
| Tolerance | ±25% |
| Capacitance | 1pF |
| Operating Temperature Range | -40℃~+90℃ |
| DC Spark-over Voltage | 70V |
| Nominal Impulse Discharge Current | 20kA |
| Maximum Capacitance @ 1MHz | 1pF |
| Number of Poles | 2 |
| Diameter (φD) | 5.5mm |
| Impulse Discharge Current | 20kA |
| Voltage - DC Spark Over (Nom) | 70V;600V |
