P0080TA
P0080TA
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителяP0080TA
ОписаниеTransistors/Thyristors JKSEMI P0080TA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 0.192 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Holding Current (Ih) | 50mA |
| Switching Voltage (Vs) | 25V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 45A |
| Off-state current | 5uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 50pF |
| Peak off-state voltage | 6V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 4V |
| Switching Voltage(Vs) | - |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 50mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 6V |
| Current - Leakage | 5uA |
