07D270K
07D270K
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителя07D270K
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI 07D270K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 0.455 |
| Capacitance | 1.8nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 22V~30V |
| Allowable Voltage (DC) | 22V |
| Maximum Energy | 2.8J |
| Clamping Voltage | 53V |
| Rated Wattage | 20mW |
| Peak Current | 125A |
| Typical Capatitance | 1.8nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 17V |
| Energy | 2.8J |
| Maximum DC Volts | 22V |
| Maximum AC Volts | 17V |
