07D330K
07D330K
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителя07D330K
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI 07D330K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 0.48 |
| Capacitance | 760pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 29.5V~36.5V |
| Allowable Voltage (DC) | 26V |
| Maximum Energy | 3.5J |
| Clamping Voltage | 65V |
| Rated Wattage | 20mW |
| Peak Current | 125A |
| Typical Capatitance | 760pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 20V |
| Energy | 3.5J |
| Maximum DC Volts | 26V |
| Maximum AC Volts | 20V |
