10D391K
10D391K
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителя10D391K
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI 10D391K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 1.256 |
| Capacitance | 260pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 351V~429V |
| Allowable Voltage (DC) | 320V |
| Maximum Energy | 81.2J |
| Clamping Voltage | 650V |
| Rated Wattage | 400mW |
| Peak Current | 1.25kA |
| Typical Capatitance | 260pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 250V |
| Energy | 81.2J |
| Maximum DC Volts | 320V |
| Maximum AC Volts | 250V |
