10D621K
10D621K
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителя10D621K
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI 10D621K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 1.57 |
| Capacitance | 160pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 558V~682V |
| Allowable Voltage (DC) | 505V |
| Maximum Energy | 102J |
| Clamping Voltage | 1.025kV |
| Rated Wattage | 400mW |
| Peak Current | 1.25kA |
| Typical Capatitance | 160pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 385V |
| Energy | 102J |
| Maximum DC Volts | 505V |
| Maximum AC Volts | 385V |
