AP05N03-Zero
AP05N03-Zero
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяAP05N03-Zero
ОписаниеPower Modules HIECUBE AP05N03-Zero
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 23.03 |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 75% |
| Insulated Voltage | 3kV |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~265VAC |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Input Voltage(DC) | 100V~370V |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 600mA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 600mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 0.3W |
| Ripple Noise | 20mVp-p |
