AP05N10-Zero
AP05N10-Zero
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяAP05N10-Zero
ОписаниеPower Modules HIECUBE AP05N10-Zero
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 43.4 |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Insulated Voltage | 3kV |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~265VAC |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Input Voltage(DC) | 100V~370V |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 2A |
| Isolation Voltage(Vrms) | - |
| Output current (maximum value) | 2A |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Ripple Noise | 20mVp-p |
