AP12N12-Zero
AP12N12-Zero
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяAP12N12-Zero
ОписаниеPower Modules HIECUBE AP12N12-Zero
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 41.7 |
| Output Power | 12W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1A |
| Voltage - Input(DC) | 100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 0.13W |
| Ripple Noise | 20mVp-p |
