AP12N20-HV
AP12N20-HV
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяAP12N20-HV
ОписаниеPower Modules HIECUBE AP12N20-HV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 76.37 |
| Output Power | 20W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 85% |
| Insulated Voltage | 3kV |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~500VAC |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Input Voltage(DC) | 100V~700V |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 1.7A |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1.7A |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~500VAC;100V~700V |
| Quiescent Dissipation | 0.2W |
