AP24N24-Zero
AP24N24-Zero
ПроизводительHIECUBE
Партномер производителяAP24N24-Zero
ОписаниеPower Modules HIECUBE AP24N24-Zero
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | HIECUBE |
| Вес | 80 |
| Output Power | 24W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 89% |
| Insulated Voltage | 3kV |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~265VAC |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 1A |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1A |
| Output Voltage Accuracy | ±0.4% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC |
| Quiescent Dissipation | 0.2W |
| Ripple Noise | 40mVp-p |
