∮16-25-8
∮16-25-8
ПроизводительShuntian
Партномер производителя∮16-25-8
Описаниеhardware/fasteners/sealing Shuntian ∮16-25-8
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Зажим для горла |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 6.31 |
| Bandwidth | 8mm |
| Type | American Style |
| Thickness | - |
| texture of material | 201 Stainless Steel |
| Specifications | M16-25 |
| surface treatment | Natural Color |
| Clamping range | 16-25mm |
| Minimum closing diameter | 16mm |
| Maximum unfolded diameter | 25mm |
