C3012-TW-B-V
C3012-TW-B-V
ПроизводительCha
Партномер производителяC3012-TW-B-V
ОписаниеSwitches Cha C3012-TW-B-V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кнопочные переключатели |
| Производитель | Cha |
| Вес | 1.4 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | 500V |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | - |
| Contact Current | 50mA |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 1,000,000 Times |
| Actuator Style | Square Plunger |
| Operating Force | - |
| With Lamp | Blue |
| Actuator/Cap Color | Transparent color |
| IP Rating | - |
| Self Lock / No Lock | No lock |
