C3001-B-5-R-V-TR
C3001-B-5-R-V-TR
ПроизводительCha
Партномер производителяC3001-B-5-R-V-TR
ОписаниеSwitches Cha C3001-B-5-R-V-TR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кнопочные переключатели |
| Производитель | Cha |
| Вес | 0.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+95℃ |
| Mounting Style | Standing paste |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | 28V |
| insulation resistance | - |
| Contact Current | 50mA |
| Pin Style | SMDSplicing |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 500,000 times |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 600gf |
| With Lamp | Red |
| Actuator/Cap Color | Transparent color |
| IP Rating | - |
| Self Lock / No Lock | No lock |
