C3032-3W-GT
C3032-3W-GT
ПроизводительCha
Партномер производителяC3032-3W-GT
ОписаниеSwitches Cha C3032-3W-GT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кнопочные переключатели |
| Производитель | Cha |
| Вес | 3.8 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | 100MΩ |
| Contact Current | 100mA |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 100000 Times |
| Actuator Style | Square Plunger |
| Operating Force | 250gf |
| With Lamp | Green |
| Actuator/Cap Color | Transparent color |
| IP Rating | - |
| Self Lock / No Lock | No lock |
