07D471KJ
07D471KJ
ПроизводительShandong Jingdao Microelectronics
Партномер производителя07D471KJ
ОписаниеCircuit Protection Shandong Jingdao Microelectronics 07D471KJ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Shandong Jingdao Microelectronics |
| Вес | 0.24 |
| Varistor Voltage | 470V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | - |
| Clamping Voltage | 775V |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 105pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
