568-NP2X-B
568-NP2X-B
ПроизводительNeutrik
Партномер производителя568-NP2X-B
ОписаниеConnectors Neutrik 568-NP2X-B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудиоразъемы (наушники) |
| Производитель | Neutrik |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 50V |
| Connector Type | 6.35mm Headphone Plug |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | - |
| Rated Voltage | 50V |
| working temperature | - |
