1SS181
1SS181
ПроизводительKEXIN
Партномер производителя1SS181
ОписаниеDiodes KEXIN 1SS181
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.031 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 920mV@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair common anode |
| Reverse Leakage Current | 500nA@80V |
