BAV103
BAV103
ПроизводительKEXIN
Партномер производителяBAV103
ОписаниеDiodes KEXIN BAV103
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -65℃~+175℃ |
| Rectified Current | 125mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 250V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 15uA@200V |
