BAV21WS
BAV21WS
ПроизводительKEXIN
Партномер производителяBAV21WS
ОписаниеDiodes KEXIN BAV21WS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.028 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 250mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 250V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Diode Configuration | 1 pair common anode |
| Reverse Leakage Current | 100nA@75V |
