BAW56
BAW56
ПроизводительKEXIN
Партномер производителяBAW56
ОписаниеDiodes KEXIN BAW56
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.031 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 215mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 85V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair common anode |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
