KLL4148
KLL4148
ПроизводительKEXIN
Партномер производителяKLL4148
ОписаниеDiodes KEXIN KLL4148
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -65℃~+175℃ |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 50uA@70V |
