KMP1340-079
KMP1340-079
ПроизводительKEXIN
Партномер производителяKMP1340-079
ОписаниеDiodes KEXIN KMP1340-079
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | KEXIN |
| Вес | 0.023 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | - |
| Forward Voltage (Vf@If) | 800mV@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 50V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA@50V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 10uA@50V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 250mW |
| Current - Rectified | - |
| Operating Junction Temperature Range | -65℃~+150℃@(Tj) |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 800mV@10mA |
