DL-RTS1278M
DL-RTS1278M
ПроизводительDreamLNK
Партномер производителяDL-RTS1278M
ОписаниеIoT/Communication Modules DreamLNK DL-RTS1278M
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули LoRa |
| Производитель | DreamLNK |
| Вес | 4.16 |
| Output Power | 100mW |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Sensitivity | -132dBm |
| Receive Current | 13mA;15mA |
| Antenna Type | IPEX Interface |
| Modulation System | LoRa |
| Communication Distance | 3km |
| Support Interface | UART;TTL |
| Send Current | 100mA |
