TAA05-S12
TAA05-S12
ПроизводительTaisko
Партномер производителяTAA05-S12
ОписаниеPower Modules Taisko TAA05-S12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | Taisko |
| Вес | 34.2 |
| Output Power | 5W |
| Features | Over Voltage Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 75% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| Output current (maximum value) | 410mA |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 90VAC~264VAC;80V~400V |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
