TAC05-D0524
TAC05-D0524
ПроизводительTaisko
Партномер производителяTAC05-D0524
ОписаниеPower Modules Taisko TAC05-D0524
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | Taisko |
| Вес | 72 |
| Output Power | 5W |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Over Voltage Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V;24V |
| Conversion Efficiency | 76% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 600mA;150mA |
| Output Voltage Accuracy | ±2%;±6% |
| Voltage - Input(DC) | 80V~390V;85VAC~280VAC |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
