TAC10-S05
TAC10-S05
ПроизводительTaisko
Партномер производителяTAC10-S05
ОписаниеPower Modules Taisko TAC10-S05
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | Taisko |
| Вес | 63 |
| Output Power | 10W |
| Features | Over Voltage Protection;Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 75% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 2A |
| Output Voltage Accuracy | ±2% |
| Voltage - Input(DC) | 70V~370V;85VAC~264VAC |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
